Loading color scheme

SPORTJOY drobnohledem

SPORTJOY drobnohledem

SPORTJOY drobnohledem

Protože pro letošní rok máme opravdu hodně nových rodičů (jsme potěšeni :)) přinášíme článek, který zodpoví nečastějíší otázky, které nám pokládáte. Pokud byste měli jakýkoliv další dotaz neváhejte nás kontaktovat na e - mail info@kidsjoy.cz nebo tel. +420 777 851 655.

 

IMG2419

 Slevový kód, sourozenecká sleva a sleva za doporučení.

Slevový kód zadáváte přímo do přihlášky - systém automaticky odečte. Stejně tak pokud přihlašujete sourozence, sleva je systémem automaticky odečtena. Slevu za doporučení Vám zašleme zpět na Váš účet (děláme to průběžně, mějte prosím strpení).

Přihláška - souhlas s focením a newsletter

Během celého dne děti společně fotíme u různých aktivit a fotky na konci léta rodičům zasíláme. Máme moc šikovného mladého fotografa a vznikají opravdu krásné fotky. 

Newsletterem zasíláme informace o nových táborech, naše slevy a různé slevové kódy, které pro Vás vyjednáváme s našimi partnery.

Kdy můžu dítě přivést?

Vaše děti je možnost na místo konání dovést od 7:30 do 9:00, kdy probíhá registrace. Děti si za vaší účasti zapíšeme, uvedeme do šatny a zařadíme do skupiny - dítě přebíráme a vy můžete pokračovat v cestě. :) Do 9:00 si děti mohou hrát - připravené máme stolní hry, omalovánky, atd.

Jak probíhá den?

V 9:00 zahajuje hlavní vedocí program přivtáním a rozdělením dětí k trenérům, kteří si už jednotlivé skupinky rozebírají a odvádějí na aktivitu (dle rozvrhu). Na našem táboře nemá družstvo dětí jednoho trenéra, ale trenéři se u dětí střídají (např. trenér gymnastiky má během dne na gymnastiku všechny skupiny). Po skončení lekce se všechny skupiny přemisťují na společnou přestávku - mají možnost se nasvačit, odpočinout si a po dosvačení si je zde odebírá opět trenér a odchází na další aktivitu.

Mám syna v Babyjoy a dceru ve Sportjoy. Uvidí se během dne?

Ano. Děti z celého tábora se potkávají celý den během přestávek, ranního i odpoledního hlídání i poledního klidu. Rozdělené jsou pouze během lekcí a to podle věku.

Co se děje po obědě?

Po obědě mají všechny děti polední klid. Starší děti ho často využívají ke hraní společenských her, některé děti rádi čtou a jiné malují. Polední klid trávíme VŽDY ve stínu a v klidu, aby se naše tělo zregenerovalo a připravilo na odpolední program.

Menší děti jsou přes polední klid v hale/učebně, kde mají připraveny polštářky, deky a žíněnky. Instruktor čte, nebo přehrává pohádku. :)

Mohu dítě vyzvednout dříve?

Samozřejmě, dejte o tom prosím vždy vědět hlavnímu vedoucímu na táboře.


IMG6389

TĚŠÍME SE NA VÁS!!

Tým KIDSJOY, z. s.