Loading color scheme

Instruktoři

Instruktoři na táborech

Vedoucí, trenéři, instruktoři, lektoři, učitelé, praktikanti, idolové, sportovci, profesionálové a hlavně kamarádi - to všechno jsou naši zaměstnanci a náš tým.

  • Zaručuje zkušené, kvalifikované učitele, instruktory a trenéry převážně z řad studentů a absolventů Fakulty tělesné výchovy a sportu a Pedagogické fakulty Univerzity Karlovy v Praze.
  • Celoročně trénují děti ve sportovních oddílech nebo učí zájmové kroužky.
  • Snažíme se je dobře motivovat, aby byl jejich přístup k dětem profesionální.
  • Každá skupina má svého instruktora, který je po dobu celé lekce za svoji skupinu zodpovědný. Nejmenší děti budou mít i pomocného instruktora (dohled).
  • Příměstský tábor povede hlavní vedoucí, který se postará o chod, dodržení harmonogramu, administrativu a fotodokumentaci.Samozřejmě zodpoví i všechny Vaše dotazy a vyhoví všem Vašim požadavkům.
  • Všichni trenéři dokážou svoji pozitivní energii a nadšení předat do celého kolektivu dětí.

Tereza

Ahoj! Jsem Terka a už od mala se věnuji sportu. Chceš si užít týden plný sportu a zábavy? Tak neváhej a přijď k nám do Sportjoy. S námi si vyzkoušíš i sporty, které jinde nenajdeš. Už se na tebe moc těším!

Natálie

Ahoj, jmenuju se Natálie. Během roku se pravidelně věnuji józe. V zimě mě můžete potkat na horách, kde učím děti lyžovat. Moc ráda hraju s dětmi různé netradiční hry a zkouším nové věci, nejen sportovní, ale i tvořivé a kreativní. Těším se, až si spolu v létě něco zahrajeme!

Nikola

Ahoj, já jsem Nikča. Studuji fakultu tělesné výchovy a sportu v Praze, kde jsem také mimo jiné získala licenci trenéra atletiky žactva. Mou životní vášní je ale požární sport, ve kterém už 15 let závodím. Těším se na tebe!

Lída

Ahoj! Jmenuji se Lída a už od malička se věnuji různým sportům, také mám velmi ráda cestování a hru na různé hudební nástroje. Už se moc těším, až si spolu v létě užijeme týden plný zábavy!

Iveta

Ahoj, jmenuju se Iveta. Od malička jsem 8let dělala závodně sportovní gymnastiku. Ke gymnastice jsem začala také tancovat. Učila jsem několik tanečních kroužků. Já sama nyní tančím v pražské taneční skupině Vivid dance. Učím pohybové hry pro děti a studuji Učitelství pro 1.stupeň na UK.

Dominika

Ahoj, jmenuji se Domča, kámoši mi říkají Pěna. Sport miluji nade vše, je to můj koníček, v současné době také má práce Moc ráda objevuji nové talenty pro tento sport, doufám, že to budeš právě Ty!

Tomáš

Ahoj. Jmenuji se Tomáš. Od mala hraji stolní tenis, který nyní hraji v Německém oddíle. Zároveň jsem licencovaný trenér stolního tenisu, fitness trenér a výživový specialista. Těším se, až vám budu moci na letních táborech předat své zkušenosti a týden si užijeme.

Karolína

Ahoj, jmenuji se Karolína. Jsem aktivní trenérka plavání a lyžování pro děti a dospělé. Ve svém volném čase ráda chodím na kruhové tréninky, tabatu a nebo třeba squash. Mimo toho, že jsem nadšený sportovec jsem také absolventem ZUŠ pro příčnou a zobcovou flétnu. Těším se na Vás!