Loading color scheme

Instruktoři

Instruktoři na táborech

Vedoucí, trenéři, instruktoři, lektoři, učitelé, praktikanti, idolové, sportovci, profesionálové a hlavně kamarádi - to všechno jsou naši zaměstnanci a náš tým.

  • Zaručuje zkušené, kvalifikované učitele, instruktory a trenéry převážně z řad studentů a absolventů Fakulty tělesné výchovy a sportu a Pedagogické fakulty Univerzity Karlovy v Praze.
  • Celoročně trénují děti ve sportovních oddílech nebo učí zájmové kroužky.
  • Snažíme se je dobře motivovat, aby byl jejich přístup k dětem profesionální.
  • Každá skupina má svého instruktora, který je po dobu celé lekce za svoji skupinu zodpovědný. Nejmenší děti budou mít i pomocného instruktora (dohled).
  • Příměstský tábor povede hlavní vedoucí, který se postará o chod, dodržení harmonogramu, administrativu a fotodokumentaci.Samozřejmě zodpoví i všechny Vaše dotazy a vyhoví všem Vašim požadavkům.
  • Všichni trenéři dokážou svoji pozitivní energii a nadšení předat do celého kolektivu dětí.

Tereza

Ahoj! Jsem Terka a už od mala se věnuji sportu. Chceš si užít týden plný sportu a zábavy? Tak neváhej a přijď k nám do SPORTJOY. S námi si vyzkoušíš i sporty, které jinde nenajdeš. Už se na tebe moc těším!

Natálie

Ahoj, jmenuju se Natálie. Během roku se pravidelně věnuji józe. V zimě mě můžete potkat na horách, kde učím děti lyžovat. Moc ráda hraju s dětmi různé netradiční hry a zkouším nové věci, nejen sportovní, ale i tvořivé a kreativní. Těším se, až si spolu v létě něco zahrajeme!

Nikola

Ahoj, já jsem Nikča. Studuji fakultu tělesné výchovy a sportu v Praze, kde jsem také mimo jiné získala licenci trenéra atletiky žactva. Mou životní vášní je také požární sport, ve kterém už 15 let závodím. Těším se na tebe!

Lída

Ahoj! Jmenuji se Lída a už od malička se věnuji různým sportům, především pak běhu a kanoistice. Velmi ráda také cestuji a poznávám nová místa. Můžeme se potkat také na kreativním táboře, protože moc ráda hraji na různé hudební nástroje a vytvářím. Už se moc těším, až si spolu v létě užijeme týden plný zábavy!

Iveta

Ahoj, jmenuji se Iveta. Od malička dělám závodně sportovní gymnastiku, ke které jsem během let přidala také tanec. Během roku učím pohybové a taneční kroužky a sama tančím v pražské taneční skupině Vivid dance. Moc se na Vás těším!

Dominika

Ahoj, jmenuji se Domča. Sport miluji nade vše, je to můj koníček a v současné době také má práce. Jsem trenérkou malých i velkých tenistů a ve volné chvíli se věnuji také tréninku bojových umění. Moc ráda objevuji nové talenty pro tyto sporty, doufám, že to budeš právě Ty!

Tomáš

Ahoj. Jmenuji se Tomáš. Od mala se věnuji stolnímu tenisu, který nyní hraji v německém oddíle. Zároveň jsem licencovaný trenér stolního tenisu, fitness trenér a výživový specialista. Těším se, až vám budu moci na letních táborech předat své zkušenosti a týden si užijeme.

Karolína

Ahoj, jmenuji se Karolína. Jsem aktivní trenérka plavání a lyžování pro děti a dospělé. Ve svém volném čase ráda cvičím kruhové tréninky, plavu a hraji squash. Mimo toho, že jsem nadšený sportovec jsem také absolventem ZUŠ pro příčnou a zobcovou flétnu. Mezi mé nejoblíbenější hry na táboře patří kinball a moc se těším, až si ho letos společně zahrajeme! Těším se na Vás!

Míša

Ahoj, já jsem Míša. Jsem studentka magisterského studia Fakulty tělesné výchovy a sportu a Pedagogické fakulty. Už od mala mám ráda sport. Jsem trenérka běžeckých kurzů, atletiky dětí, kruhových tréninků a netradičních sportů. Ve svém volném čase ráda jezdím na kole, in- line bruslích, běhám, plavu, no prostě ráda dělám vše, při čem se hýbu. Moc se těším, až si spolu v létě zasportujeme a užijeme si zábavu!